Latvija labāko kokmeistaru darbu veikals- Strom.lv

Strom.lv ir oriģinālo koka preču ražotāju produkcijas izplatītātjs Latvijā. Apvienojoties ar vairāk kā 15 mākslinieku apvienībām no Latvijas, piedāvājam tikai ar rokām veidotus (handmade) skaistākos koka priekšmetus.

Vairāk kā 15 gadus mēs esam sastopami Latvijas tematiskajās izstādēs un lielākajos gadatirgos. Strom stendos atrodamos oriģinālos koka traukus un koka virtuves priekšmetus (vairāk kā 30 grupas ar 500 dažāda veida oriģinālām koka precēm) jau novērtējuši klienti no visas Eiropas un parējās pasaules.

Strom eksportē vairāk kā 70% no savas oriģinālo koka priekšmetu produkcijas uz tādām valstīm kā Krievija, Somija, Vācija, Zviedrija, Norvēģija, Anglija, Itālija un Ķīna.

Mūsu koka atslēgu piekariņi, koka lādītes, kuloni, magnēti, koka svečturi un citi līdzīgie koka izstrādājumi pastāvīgi ir atrodami tūristu iecienītākajās suvenīru galerijās.

Augot pieprasījumam pēc augstvērtīgiem handmade koka priekšmetiem ,esam izveidojuši ērtu veikalu www.strom.lv, kas ļauj vieglāk un ātrāk izvēlēties preces, veikt vienkāršu pasūtījumu un saņemt preci tieši uz mājām.

Izmantojiet iespēju iegūt labāko Latvijas meistaru darbus- mēs garantējam augstāko kvalitāti visai mūsu produkcijai!

 
Visas preces Jaunumi +371 29 171 638 info@strom.lv
Produktu

Produktu Piegādātāju Grupu

Ienākt
Mani dati
Atkārtots
pasūtījums